Автошкола для жінок ЛЕДІ ДРАЙВ - уроки водіння та отримання прав!

Інструкторки на місці, машини заправлені та готові, гарний настрій є. Дзвоніть!

Автошкола для жінок

 

Всі інструкторки - жінки

 

В будь-який зручний Вам час

 

На Вашій або нашій машині

 

(098) 0-758-758

(095) 388-46-48

(093) 748-00-89

 

Головна   |   Програми та ціни   |   Вибір інструкторки   |   Відгуки учениць   |   Акції   |   Контакти   |   Юридичний кабінет

Про нашу автошколу

Фотогалерея

Отримання прав

Програми та ціни

Контакти

 

Згідно з дослідженнями Британської організації з безпеки руху, жінкам потрібно на 16 годин більше часу, ніж чоловікам, на навчання усім необхідним навичкам водіння. Але все-таки в підсумку жінки акуратніше керують своїм автомобілем і рідше за чоловіків стають винуватцями ДТП.

 

Відеоуроки Правил
дорожнього руху
Акція "День нарождення"
Програма "Дует"

 Навчання інструкторів

 

Курси навчання
автоінструкторів

 

 Автогумор

 

Автомобільні
афоризми

 

Смішні фотографії

 

Веселі історії

 

 Авто-Ретро

 

Легендарні
автомобілі (фото)

 

Легенди автопрому

(слайд-презентація)

 

"Косе" паркування задом

 

Вибір інструкторки

 

 

Ви можете обрати бажану інструкторку у Вашому місті, з якою Ви хотіли б пройти уроки навчання водінню. Всі наші інструкторки - це фахівці високого рівня з великим досвідом, які точно знають ЯК навчити Вас майстерності водія.

 

Ознайомтесь з короткими описами наших інструкторок, котрі ми підготували на базі відгуків учениць автошколи. Справді, багатьом нашим ученицям набагато комфортніше, коли навчання з ними проводить не чоловік, а жінка. Так-так, саме поряд з досвідченою, впевненою в собі, спокійною жінкою-інструкторкою багато учениць почуваються набагато комфортніше.

 

Отже, обирайте Ваше місто та інструкторку, яка Вам подобається!

 

Інструкторки в Києві

Інструкторки в Харкові

Інструкторки в Мукачевому

Інструкторки в Дніпрі

 

Зарубіжні філіали:

 

Інструкторки в Анталії

 

 

   Час занять, а також конкретне місце початку занять заздалегідь узгоджуються
   з Вашим інструктором.

 

    У разі бажання учениці заняття можуть проводитися як на нашій машині,
   так і на машині учениці.

 

 

Інструкторки в Києві

 

 

Валентина

Коробка: автомат

Авто: Хьюндай I30 Sports

Стаж: 12 років

Характеристика: завжди сповнена енергії та оптимізму, знає безліч водійських "лайфхаків", і що найголовніше - вже після першого заняття кожна її учениця абсолютно впевнена, що через короткий час відмінно водитиме автомобіль. І найцікавіше, що так воно і відбувається :) Як це вдається Валентині - ніхто не знає, але всі відзначають, що навіть найважчі моменти занять, коли часом щось не вдається, виходять дуже цікавими і навіть веселими! І ось уже своє наступне заняття учениці чекають як чергову цікаву подію. Але особливо приємно, коли вже за кілька уроків автомобіль учениці впевнено мчить по міських вулицях!

 

 

 

Світлана

Коробка: автомат

Авто: Hyundai Elantra

Стаж: 18 років

Характеристика: пунктуальна, чудово ладнає з людьми. Дуже добра, але всередині стрижень:) Завжди чітко викладає будь-які аспекти та нюанси водіння, навіть новачки завжди розуміють її з півслова. Якщо у учениці щось не виходить, у Світлани завжди є чіткий план, як швидко подолати проблеми - і цей план завжди працює: і паркування виходить бездоганним, і розв'язку проїжджаємо на одному диханні, і все інше теж (о, диво!) виходить. Дуже цікава у спілкуванні людина, яка дуже ефективно вміє донести суть і при цьому завжди підтримає м'якою усмішкою та тонким почуттям гумору.

 

 

 

Вікторія

Коробка: автомат

Авто: Mitsubishi Lancer

Стаж: 8 років

Характеристика: за словами її учениць, у неї "чарівна машина" - сама їде :) В атмосфері позитиву якось самі собою зникають всі вчорашні страхи і машина перетворюється на слухняного та вірного друга. І ось уже самі учениці непомітно для себе додають газ і впевнено йдуть на обгін ще вчора "страшних" фур...

 

 

 

Ірина

Коробка: автомат

Авто: Toyota Auris

Стаж: 15 років

Характеристика: якщо Ви хочете взяти уроки водіння на Троєщині або на Лівому березі, то інструктор Ірина завжди до Ваших послуг! Дуже позитивна, мудра, яка завжди вміє знайти підхід до будь-якої людини - і просто чудово знає всі вулиці, розв'язки та траси Троєщини та Лівобережжя, а також вулиці Подолу. Місцеві учениці, крім придбання з Іриною справжньої водійської майстерності (а Ірина це гарантує), також можуть ще і досконало вивчити всі існуючі дороги Троєщини та Лівобережжя (ну і Подолу на додачу) - тобто "все в одному", як у відомій рекламі.

 

 

 

Анна

Коробка: автомат

Авто: Chery

Стаж: 19 років

Характеристика: як тільки ви опиняєтеся поряд з Анею, ви немов чудовим чином переноситеся в інший світ, де кожна учениця сповнена впевненості в собі і швидко приборкує будь-який автомобіль. Ну а якщо серйозно, Аня вміє одразу точно відчути, що саме потрібно кожній конкретній учениці - з кимсь доведеться ретельно відпрацювати ряд маневрів, а комусь достатньо пояснити основні нюанси, але зрештою ЗАВЖДИ всі їдуть! І за порівняно короткий час :) Ну а після закінчення занять для багатьох учениць Аня перетворюється на хорошу подругу, з якою завжди можна позитивно та весело поспілкуватися.

 

Поради від Анни: Мої поради

 

 

 

Антоніна

Коробка: автомат

Авто: BMW 3

Стаж: 11 років

Характеристика: відмінне почуття гумору і не менш відмінне знання всіх існуючих у природі нюансів водіння – так її характеризують учениці. Дуже швидко приводить Вас до відчуття, що Ви і Ваша машина - єдине ціле, і після цього машина дійсно відчуває найменші рухи Ваших рук і ніг, рухаючись з потрібною точністю до сантиметра. Завжди знає, як вирішити виниклу проблему або труднощі в освоєнні чого-небудь. Вже через пару занять учениці сприймають її як близьку подругу, яка вміє зрозуміти у будь-якій ситуації.

 

 

 

Наталя

Коробка: автомат

Авто: Кiа Soul

Стаж: 20 років

Характеристика: уважна і привітна, у будь-якій ситуації на дорозі вона завжди знає правильне рішення, а її спокійний голос завжди чарівним чином діє на її учениць, вселяючи віру в себе. Якщо хтось ще вчора боявся жвавих доріг, трас, складних перехресть і фур, що проїжджали поруч, то після початку занять з Наталєю дуже скоро всі зайві страхи йдуть, поступаючись місцем впевненості. І Ваша машина раптово стане слухняною, виконуючи всі Ваші бажання :)

 

 

 

Світлана

Коробка: автомат

Авто: KIA FORTE

Стаж: 9 років

Характеристика: вона завжди багато посміхається - друзі жартома називають її "Свєта-сонце". Любить людей, доволі легко з ними сходиться. Дуже любить водити, насолоджуючись поїздкою у своєму затишному моторному Фольксвагені :) У неї є рідкісна якість - вона завжди ставить правильні питання (принаймні, так кажуть її учениці). Окрім відмінних навичок водіння, ще і передає учениці позитивний заряд емоцій на весь день!

 

 

 

Оксана

Коробка: автомат

Авто: Cadillac ATS 2.0 T

Стаж: 12 років

Характеристика: стаж активного водіння з 2005 року на механіці та на автоматі. Як мати двох дітей точно знає як пояснити так, щоб зрозуміла навіть дитина. Завжди життєрадісна, вольова, але лояльна та терпляча. Хобі: спортивні автомобілі, drag racing.

 

 

 

Марина

Коробка: автомат

Авто: Ravon

Стаж: 20 років

Характеристика: з перших хвилин навчання вселяє найважливішу, з її точки зору, істину - процес водіння повинен приносити Вам справжнє задоволення! Так-так, саме отримуючи кожну секунду справжнє задоволення від їзди, будь-яка учениця наповнюється впевненістю, позитивом і навіть спокоєм та терпимістю до інших учасників руху - навіть найбезглуздіших :) За час занять з Мариною учениці не тільки осягають усі ази водійської майстерності, а й просто закохуються в здавалося б звичайну процедуру руху по нашим складним дорогам...

 

 

 

Ірина

Коробка: автомат

Авто: Chevrolet Aveo

Стаж: 16 років

Характеристика: завжди спокійна, впевнена та врівноважена. "Терпіння та праця все перетруть" - це старе прислів'я, але воно дуже актуальне для цієї чарівної інструкторки. Адже вимогливість і завзятість у досягненні мети - це важлива риса за такої серйозної роботи. Саме завдяки таким якостям Ірина разом із ученицями й досягає необхідного результату.

 

 

 

Наталя

Коробка: механіка

Авто: Skoda Fabia

Стаж: 8 років

Характеристика: привітна та спокійна, дуже відповідальна і дисциплінована. Чудово розуміється на жіночій психології. При необхідності може допомогти своїй учениці вирішити деякі складні моменти, що цікавлять, причому це завжди буде цікаво і корисно.

 

 

Інструкторки в Мукачевому

 

 

 

Катя

Коробка: автомат

Авто: Mitsubishi

Стаж: 18 років

Характеристика: завжди чітко розуміє, що потрібно саме Вам - можливо тому всі учениці Каті буквально з першого заняття починають дуже точно відчувати кожен рух автомобіля, кожен маневр, кожен поворот та розворот... Катя має у своєму арсеналі просто величезну кількість різних маленьких корисних хитрощів водіння, які із задоволенням передає своїм ученицям. Багато учнів зізнаються - до зустрічі з Катею вони були впевнені, що ніколи не навчаться керувати автом, та й власні чоловіки з подихом говорили, мовляв, це не твоє... Однак після кількох уроків з Катею, у тих самих чоловіків просто відвисала щелепа від здивування, коли вони бачили як їх "не здатна навчитися водити" дружина впевнено та хвацько веде автомобіль... А Катя в цьому випадку завжди говорить свою знамениту фразу - "немає людини, яку не можна навчити, якщо вчити правильно..."

 

 

Інструкторки в Харкові

 

 

Оксана

Коробка: автомат

Авто: Suzuki Jimny

Стаж: 14 років

Характеристика: учениці говорять, що більш терпляча ніж вона, інтрукторок вже просто не буває :) Принаймні, навіть сама "нерозв'язна" проблема у керуванні має властивість вирішуватися, коли за справу береться Оксана :) Її спокійний і впевнений голос вселяє впевненість навіть "зеленим" новачкам, які з кожним заняттям швидко перетворюються на таких же спокійних та впевнених водіїв. Ну а веселий жарт завжди підтримає Вас у тонусі під час занять.

 

 

 

Катерина

Коробка: автомат

Авто: Hyundai Getz

Стаж: 12 років

Характеристика: дуже добра, весела та завжди спокійна - навіть у неординарній ситуації на дорозі. З перших хвилин спілкування заряджає учениць позитивом та впевненістю, стаючи не лише наставником, а й просто гарною подругою, яка вміє зрозуміти та підтримати. Машина в її руках - слухняна і покірна, яка виконує всі бажання господині :) І ця якість через пару занять завжди передається її ученицям!

 

 

 

Марина

Коробка: автомат

Авто: Chevrolet Spark (Ravon)

Стаж: 15 років

Характеристика: приваблива та весела, закохана у водіння. Дуже тонко відчуває, коли її учениці потрібна допомога та підтримка. Величезний досвід дозволяє їй завжди знайти потрібні слова та правильний спосіб вирішення проблеми. Просто таки наповнює кожну свою ученицю впевненістю в собі та непохитним спокоєм. "Невирішуваних проблем немає, усьому навчишся" - такий головний девіз її занять. Уважна до дрібниць, хороший психолог та мотиватор. А ще дуже часто усміхається!

 

 

 

 

Інструкторки в Дніпрі

 

 

 

Єкатерина

Коробка: автомат

Авто: Mitsubishi Colt (робот)

Стаж: 21 рік

Инструкторский стаж: 11 років

Характеристика: добра і м'яка у повсякденному житті, але за кермом - рішуча та холоднокровна, що вміє прищепити кожній учениці чіткість та зібраність під час водіння. Навчає не лише основ водіння, а й уміння прораховувати ситуацію на дорозі на кілька кроків уперед. З нею завжди легко, як із давньою знайомою, але при цьому вона завжди тримає ученицю в тонусі, передаючи їй свій безцінний природний дар – вміння зберігати концентрацію та холодне мислення під час їзди найскладнішою та найнасиченішою дорогою. Багато її учениць із захопленням розповідали, яке незабутнє враження вони справляли на чоловіка чи друзів, коли зі сталевим спокоєм і впевненістю сідали за кермо і їхали з незворушним виглядом досвідченого водія... "У чому секрет?" - "Катя", - відповідали вони :)

 

 

Інструкторки в Анталії

 

 

 

Анна

Коробка: механіка (або на будь-якій своїй)

Авто: Fiat Fiori

Стаж: 17 років

Характеристика: вміє знайти вихід із будь-якої дорожньої ситуації, і при цьому завжди збереже спокій та холоднокровність. Знає безліч корисних дрібниць, які завжди допоможуть її учениці у повсякденному житті на дорозі. Завжди зберігає оптимізм, оскільки впевнена, що будь-яку ситуацію можна вирішити.

 

Мої поради - як водити машину в Турції (2 відео)

 

 Наша бібліотека

Навчаємося водінню:

 

Інструктор-жінка

 

Водіння для жінок

 

Інструктор і учениця

 

Водіння машини в
міських умовах

 

Наша автошкола для
жінок в Дніпрі

 

Як подолати страх
при водінні машини

Новачкам на замітку:

 

Як новачку навчитися
відчувати машину

 

АКП або МКП?

 

Психотипи водіїв

 

Якщо потрапили в ДТП:
що робити в першу чергу

 

Вправа-розминка
для всіх водіїв

 

Ваше самостійне
водіння: перші кроки

 

Корисні поради усім

 

Як вибрати автошколу

 

Безпека у дорозі:

 

Ці золоті правила

 

Безпека в дорозі:
поради для жінок

 

9 способів уникнути
стресу при поїздці

 

Коли міняти гуму

 

Ремінь безпеки

 

Подушка безпеки

 

Дитяче автокрісло

 

Малюк в машині

 

Повсякденні моменти:

 

Аптечка

 

Двигун машини:
мити або не мити

 

Буксування

 

Навантажуємо передню
ось вашої машини

 

Самі змінюємо колесо

 

Що завжди треба мати
в своєму автомобілі

 

Вагітна за кермом

 

Жіноче взуття

 

GPS-навігатори:
функції та порівняння

 

Путепровід і естакада:
в чому полягає різниця

 

Виживання в заторі

 

Зустріч з інспектором:

 

Пам'ятка водію
Частина 1 (поведінка)

 

Пам'ятка водію
Частина 2 (ваші права)

 

Причини зупинки
машини ДАІшниками

 

Із уроків водіння:

 

Швидкість руху

 

Ефективний розгін

 

Дорожні знаки

 

Пішохідні переходи

 

Сага про перехрестя

 

Перехід в інший ряд

 

Обгін

 

Техніка гальмування:

 

Юз або блокування

 

Блокування зносом
всіх колес машини

 

Гальмування боковим
ковзанням машини

 

Екстренне гальмування
(комбіноване)

 

Зимова їзда:

 

АКП взимку

 

Особливості зимового
водіння автомобіля

 

Занос

 

Досвід зимового водіння
Частина 1 (основи їзди)

 

Досвід зимового водіння
Частина 2 (важливі деталі)

 

Мова сайту:  УКР | РОС

Автошкола для жінок Київ, автошкола для жінок Харків, автошкола для жінок Дніпро.    
Уроки водіння для жінок Харків, Київ, Дніпро, навчання водінню для жінок Харків, Дніпро, Київ.    
Жіноча автошкола Харків, Київ, Дніпро. Автошкола для дівчат Київ, Харків, Дніпро. В зручний час.    
2024 р. © Автошкола для жінок "Леді Драйв". Водіння з інструктором для жінок. Отримання прав.